Przejdź do treści
Menu

Pionier i niekwestionowany Lider na rynku polskim w projektowaniu i produkcji automatycznych toalet miejskich.


GIGANT - Polska Rodzinna Firma z 30-letnią tradycją.
Jako pierwsi na polskim rynku zaprezentowaliśmy automatyczne toalety publiczne. Po latach doświadczeń jesteśmy największym producentem toalet miejskich w Polsce. Stawiamy na najwyższą  jakość, trwałość i potwierdzoną niezawodność. Do produkcji wprowadzamy najnowocześniejsze technologiczne  rozwiązania w tej dziedzinie a różnorodność architektoniczna modeli serii City pozwala na usytuowanie ich w każdym miejscu w zależności od potrzeb inwestora. Toalety City są przyjazne również osobom niepełnosprawnym.

 Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji służąc fachowym doradztwem i wsparciem technicznym na wszystkich etapach przygotowań inwestycji dotyczących toalet miejskich.

Oferowany asortyment bezobsługowych automatycznych toalet publicznych jest propozycją  skierowaną nie tylko do urzędów ale również do biur projektowych do projektantów , architektów  na których współprace jesteśmy otwarci  i chętnie przyjmiemy wszelkie uwagi, propozycje jak również podzielimy się swoim wieloletnim doświadczeniem.

 
Zapraszamy do współpracy.